Kayıt Ücreti (EFT yada Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı)

  • Katılım ücreti bildiri değerlendirmesi bitirilip kabul edildikten sonra yatırılacaktır. Başvuru esnasında ücret istenmemektedir. Kabul edilen bildirilerde yurtiçi katılımcıları için bildiri ücreti 400 TL dir.

  • Yurtiçi katılımcılar için ekstra 2. bildiri ücreti 200 TL dir. (Ekstra bildiri gönderiminde bildiri gönderiminin ve ödemenin aynı yazar  tarafından yapılması zorunludur)   

  • Kabul edilen bildiriler için katılım ücretlerini aşağıdaki hesap numarasına en geç  16 Ağustos 2021 tarihine kadar yatırmanız gerekmektedir. Ücreti yatırılmayan bildiriler kongre programına dahil edilmeyecektir.

  • Eğer EFT ile kayıt ücreti yatıracaksanız kayıt ücretini yatırırken açıklama kısmına ICOHER`21 katılım ücreti olarak belirtiniz.  Kayıt ücretini yatıran katılımcıların dekontlarını icohercong@gmail.com adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

  • Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız aşağıdaki link ile ödemenizi yapabilirsiniz. Tüm bankaların kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödeme yapılabilmektedir.

EFT İLE ÖDEME İÇİN BANKA BİLGİLERİ

ALICI:  MUHAMMET NURİ SEYMAN
BANKA: ZİRAAT BANKASI 

Hesap NO: 48- 49106608-5003

IBAN NO:  TR23 0001 0000 4849 1066 0850 03

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız aşağıdaki BUTON ile ödemenizi yapabilirsiniz. (Yakın bir zamanda hizmete girecektir)