Bildiri Gönderimi

  • Kongre ÖZET BİLDİRİ  ŞABLONU' na  göre hazırlayacağınız Türkçe ve İngilizce ÖZETiniz (Kaynakçaya gerek yoktur) en az 200 en çok 750 kelime olmalıdır. Şablonu kullanmadan ve kelime sayısına uyulmadan hazırlanan bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır.

  • Bildirilerin hatasız bir şekilde basılabilmesi için  özenle hazırlanarak gönderilmelidir. Çünkü hakem önerilerinde yapılacaklar hariç olmak üzere bildirilerde sonradan herhangi bir düzenlemeye izin verilmeyecektir. 

  • Yazarın özet yada tam metin basılma isteğine göre bildirisini göndermesi gereklidir. Özet gönderenler için sonradan tam metin kabulü yapılmayacaktır. 

  • Tam metin göndermek isteyen katılımcılar ise TAM metin bildiri şablonuna göre en fazla 15 sayfa olacak şekilde bildirilerini göndermeleri gereklidir.  ​

ÖZET Bildiri Şablonu

Microsoft-Word-Logo-700x394.png

TAM METİN Bildiri Şablonu

Microsoft-Word-Logo-700x394.png

Şablona göre hazırladığınız bildirinizi en geç 9 Ağustos 2021 tarihine  doc/word formatında icohercong@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Gönderilen bildiriler için aynı gün içerisinde tarafımızdan bildirinizin alındığına dair teyit mail gönderilmektedir. Eğer gönderi teyit maili almazsanız spam kutunuzu kontrol ediniz ve bizimle mail olarak irtibata geçiniz.  

Bildirilerinizi gönderirken e- mail içerisinde çalışmanızın hangi alanda olduğunu belirtiniz.